Додади коментар

Ранец Forward

Ранец Forward

2600,00 ден.
Шифра на производ: 2Г411782

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец со заштита од кражба за 15,6"“ лаптоп од рециклиран и меѓупропустлив материјал. Направено 100% со RPET, рециклиран полиестер. Целосно обложена внатре. Поставен материјал за да се обезбеди поголема сигурност при транспортот. Вклучува организатор за одржување на редот внатре.Направено со водоотпорен материјал кој спречува водата да помине внатре. Без ПВЦ пластика. Димензии: 32x43x10 cm.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

4990,00 ден.
Во кошничка

3600,00 ден.
Во кошничка

3300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места