Додади коментар

Торба термо

Торба термо

1200,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ8808

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изотермална торба за храна со голем капацитет. Специјалната серија Yeti, сина боја. Внатрешност со топлинска изолација (ладно/топло) за подобро зачувување на храната. Целосно отворање за подобра пристапност и чистење. Прилагодлив и отстранлив ремен. Состав на ткаенина: надворешна ткаенина од полиестер и изотермална внатрешна облога (P.E.V.A.). Големина: 24,5 x 20 x 16 cm. Капацитет: 5 литри.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1400,00 ден.
980,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
722,00 ден.
Во кошничка

2100,00 ден.
1785,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места