Додади коментар

Маса за моделирање 10*85гр

Маса за моделирање 10*85гр

600,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ913510Б

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Конзистентна и еластична паста, лесна за моделирање. Содржи 10 бои: бела, жолта, портокалова, црвена, розова, јоргован, сина, светло зелена, зелена и црна. Може да се создадат нови нијанси со комбинирање на две или повеќе бои. Не остава остатоци на рацете. Спакувани во тегли од 85 g со проѕирни капаци. Состојки од растителна основа (содржи глутен).

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

330,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места