Боенка Disney

Додади коментар

Боенка Disney

Боенка Disney

150,00 ден.
Шифра на производ: 2Д658131

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Новата боенка со повеќе дизајни на Disney е совршена за бескрајни часови креативност на училиште, дома и во движење. Марка: Disney. Димензии на блокот за цртање: А4. Вклучува: 32 страници за боење во 8 дизајни. Посебните боенки на најпопуларните детски ликови на Дизни нудат бескрајни моменти на боја и креативност за момчињата и девојчињата!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
212,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места