ПЕНКАЛО ВО КУТИЈА,МЕТАЛ - ГЛИТЕР СРЕБРЕНО, ОФ416

Додади коментар

ПЕНКАЛО ВО КУТИЈА,МЕТАЛ - ГЛИТЕР СРЕБРЕНО, ОФ416

ПЕНКАЛО ВО КУТИЈА,МЕТАЛ - ГЛИТЕР СРЕБРЕНО, ОФ416

170,00 ден.
Шифра на производ: 2НС416

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места