Ева пена A4 црвена со светки, 10 листа

Додади коментар

Ева пена A4 црвена со светки, 10 листа

Ева пена A4 црвена со светки, 10 листа

150,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1215

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Ева пената е позната по својата сестрана употреба. Особено помага да се поттикне креативноста кај децата. Изработен е од ЕВА пена материјал. Можност за обликување според индивидуалните потреби на клиентите. Достапна е во А4 формат во различни бои и типови."

Производител

Scool

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места